פרופיל חברה

מה-טוב פתרונות המחשה בע"מ, הינה חברה ייחודית במגוון הפתרונות אותם היא מציעה ללקוחותיה.
אנו מתמחים בתהליך פיתוח המוצר ויודעים לספק ללקוחותינו מגוון רחב של שרותים המיועדים לקצר את לוחות הזמנים בפרויקט ולהגדיל את רווחיותו.

העסק קיים החל משנת 1984 ומאז בוצעו מאות רבות של פרוייקטים מסוגים שונים: בניית דגמים, עיצוב מוצר (עיצוב תעשייתי), מייצגים, מחקרים, פיתוח מוצרי הדרכה, תכנון תערוכות ומוצרי שיווק ועוד..יש לנו יכולות עיצוב מתקדמות וסדנאות ייצור מגוונות, הכל תחת קורת גג אחת.

אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך חיי "המוצר" – החל משלב התכנון הראשוני, דרך שלבי התכן השונים, תהליכי הייצור וכמובן שיווק, מכירה ותמיכה:
מחקר, סיוע בפיתוח עסקי, עיצוב מוצר, תכן הנדסי, ייצור אב טיפוס, מדגימים טכנולוגיים, תכנון ייצור, תכנון מוצרי הדרכה, דגמי שיווק ומוצרים לתערוכות וקידום מכירות. לכל אחד משלבים אלו אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות ממדיות שונות.

"נהיר הנגשת תכנים" הינו עסק חברתי השייך לחברה שמטרתו לקדם את תחום הנגשת התכנים באתרי בילוי לכלל הציבור תוך שימת דגש על הנגשה לאנשים עם מוגבלות.

החברה יושבת באזור התעשייה הצפוני בלוד ופעילה בכל הארץ.

מעניין אותך, נשמח לחזור אליך בכל עת

ערכי החברה

אנו מאמינים בקשר הוגן, יציב וארוך טווח עם לקוחותינו. לשם כך אנו משקיעים מאמצים רבים בהקמת מערך הבטחת איכות (ע"פ ISO2000) שמטרתו לאפשר לנו לתת ללקוח את המוצר הנדרש באיכות הגבוה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

צרו אתנו קשר

דילוג לתוכן